Корупціонер Юхно Олена Олексіївна

Прізвище, ім’я, по батькові: Юхно Олена Олексіївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Козіївська сільська рада. головний бухгалтер

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: спеціаліст виконавчого органу сільської, селищної ради
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2011-12-07
Номер судового рішення: 2022/3-689/11

Склад злочину: Юхно О.О., обіймаючи посаду головного бухгалтера Козіївської сільської ради, будучи посадовою особою органів місцевого самоврядування, допустила порушення встановлених законом обмежень щодо використання своїх службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з метою одержання неправомірної вигоди для себе та інших осіб, у розмірі, що не перевищує 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, порушивши вимоги п.4 ч.1 ст.6 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції».

Покарання: Юхно Олену Олексіївну визнати винною в скоєнні корупційного адміністративного правопорушення, передбаченого п.4 ч.1 ст.6 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» і піддати її адміністративному штрафу на користь держави в розмірі 2550 (двісті тисячі п’ятсот п’ятдесят ) грн. з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру.

Залишити відповідь