Корупціонер Греськів Ярослав Львович

Прізвище, ім’я, по батькові: Греськів Ярослав Львович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Білобожницька сільська рада. сільський голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-02-17
Номер судового рішення: 1916/614/2012

Склад злочину: Греськів Я.Л., будучи Білобожницьким сільським головою, порушив спеціальні обмеження, спрямовані на запобігання і протидію корупції, що встановлені ч.1 ст.6 Закону України «Про запобігання та протидію корупції»особам, зазначеним у пунктах 1-3 частини першої статті 4 цього Закону, забороняється використовувати свої службові повноваження та пов»язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди або у зв»язку із прийняттям обіцянки-пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб, Греськів Я.Л. отримав від жителя м. Чорткова Замрикіта О.Я. неправомірну вигоду в сумі 400 гривень за сприяння у наданні йому земельної ділянки.

Покарання: Греськіва Ярослава Львовича визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-2 КУпАП, ч.1 ст.6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесяти) грн. в дохід держави.

Залишити відповідь