Корупціонер Мельник Павло Володимирович

Прізвище, ім’я, по батькові: Мельник Павло Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Відділення карного розшуку Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області.. Старший оперуповноваженний.

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-08-31
Номер судового рішення:

Склад злочину: 28 жовтня 2006, у м. Бердянську Запорізької області, будучи працівником правоохоронного органу, службовою особою-представником влади, а саме старшим оперуповноваженим відділення карного розшуку Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій області, будучи суб'єктом корупційних діянь, з корисливих спонукань використав надану йому владу всупереч інтересам служби, що призвело до заподіяння істотної шкоди державним інтересам та інтересам громадян, а також, діючи в групі за попередньою змовою, заволодів чужим майном шляхом обману.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Мельнику П.В. покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі, з конфіскацією 1/2 частини належного йому майна, з позбавленням права займати посади, пов'язані з роботою в правоохоронних органах, строком на три роки.

Залишити відповідь