Прізвище, ім’я, по батькові: Витко Людмила Іванівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: управління економіки Дніпропетровської районної державної адміністрації. заступника начальника управління

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: спеціаліст виконавчого органу районної у містах, міської (міста районного значення) ради
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-11-18
Номер судового рішення: 1-279/11

Склад злочину: Витко Л.І., займаючи посаду заступника начальника управління економіки Дніпропетровської районної державної адміністрації та, будучи посадовою особою, державним службовцем 12 рангу 7 категорії, одержала від громадянина Брудни В.Б. у якості хабара кошти в розмірі 500 грн., за не складання акту перевірки й не притягнення до адміністративної відповідальності Брудни В.Б., за допущені в ході здійснення господарської діяльності й виявлені в ході проведення перевірки порушення законодавства.

Покарання: покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими функціями на підприємствах усіх форм власності строком на 3 роки. На підставі ст.75 КК України звільнена від відбування основного покарання за умови, що протягом двох років випробного терміну вона не вчинить новий злочин і виконає покладені на неї обов'язки.