Прізвище, ім’я, по батькові: Гетьманський Богдан Євгенович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: селищниий голова. Лопатинська селищна рада Радехівського району

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-09-20
Номер судового рішення: 1-146/11

Склад злочину: Гетьманський Б.Є., будучи селищним головою Лопатинської селищної ради Радехівського району, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, всупереч інтересам служби, достовірно знаючи про те, що 14.01.2005 року Лопатинською селищною радою не приймалось рішення про передачу у власність Завальоному Володимиру Васильовичу, Писанюку Василю Володимировичу, Матюшиній Надії Романівні, Пелеху Семену Івановичу, 22.04.2005 року Лопатинською селищною радою не приймалось рішення про передачу у власність Бордуляку Ярославу Петровичу, Бігузас Ользі Григорівні, Бліщу Юрію Івановичу, Максимович Іванні Григорівні, 20.07.2005 року Лопатинською селищною радою не приймалось рішення про передачу у власність Ворошило Ярославі Йосифівні, 23.07.2005 року Лопатинською селищною радою не приймалось рішення про передачу у власність Єнджієвській Стефанії Іванівні будь-яких земельних ділянок, впродовж 2005 року підписав 10 завідомо неправдивих рішень сесії Лопатинської селищної ради від 14.01.2005р., 22.04.2005р., 20.07.2005р., 23.07.2005р. про безкоштовну передачу в приватну власність вищевказаним громадянам земельних ділянок загальною площею 3,1634га., загальною вартістю 96333,96 грн., чим спричинив збитки охоронюваним законом громадським інтересам на вказану суму.

Покарання: За ст. 364 ч.2 КК України у вигляді трьох років шести місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в органах державної влади і місцевого самоврядування строком на 2 роки, за ст. 366 ч.2 КК України у вигляді двох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов»язані звиконанням організаційно-розпорядчих функцій в органах державної влади і місцевого самоврядування строком на 1 рік; за ст. 367 ч.1 КК України у вигляді одного року обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в органах державної влади і місцевого самоврядування строком на 1 рік. На підставі ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Гетьманському Богдану Євгеновичу покарання у вигляді трьох років шести місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в органах державної влади і місцевого самоврядування строком на 2 роки На підставі ст.ст. 75 КК України, Гетьманського Богдана Євгеновича від призначеного покарання, у вигляді позбавлення волі, звільнити з випробуванням, якщо він протягом двохрічного іспитового строку не вчинить нового злочину.