Прізвище, ім’я, по батькові: Мартинюк Людмила Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Лановецька КЦРЛ з експертизи. заступник головного лікаря

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-12-27
Номер судового рішення: 1-88/11

Склад злочину: Мартинюк Л.М працюючи на посаді заступника головного лікаря з експертизи Лановецької комунальної районної лікарні на підставі наказу № 170 від 06.09.1993 р. головного лікаря та голови лікарсько – консультативної комісії при Лановецькій комунальній районній лікарні Тернопільської області на підставі наказу № 6 від 04 січня 2011 року головного лікаря цієї лікарні , зловживаючи своїм службовим становищем в частині наданих повноважень щодо перевірки якості і повноти обстеження, своєчасності і обгрунтованості направлення хворих на медико- соціальну експертну комісію, отримала хабар в розмірі 500 дол. США, що складає 3987.75 грн., що є значним розміром від гр. Білосевича М.І. за своєчасне і обґрунтоване направлення на нього документів у Тернопільську МСЕК для встановлення групи інвалідності, в якого були всі медичні підстави отримати таке направлення на обласну МСЕК.

Покарання: Мартинюк Л.М. визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України та призначити їй покарання за ч. 2 ст. 368 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у виді штрафу в дохід держави в сумі вісім тисяч гривень із позбавленням права займати посади, пов’язанні із виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно – господарських обов’язків на підприємствах , установах, організаціях всіх форм власності на строк два роки .