Прізвище, ім’я, по батькові: Вірьовкіна Лариса Іванівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Краснопавлівська селищна рада Лозівського району Харківської області. майстер з благоустрою

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2014-12-10
Номер судового рішення:

Склад злочину: Складання завідомо неправдивих документів та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (службове підроблення), співвиконавство у складанні неправдивих документів та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей(службове підроблення), які відповідно до ст.12 КК України відноситься до злочинів невеликої тяжкості та розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем,вчинене за попередньою змовою групою осіб,повторно.

Покарання: На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену Вірьовікну Ларису Іванівну від відбування покарання, якщо вона протягом 1 (одного) року не скоїть нового злочину та виконає покладені на неї обов’язки. Відповідно до ст. 76 КК України суд покладає на засуджену Вірьовкіну Ларису Іванівну наступні обов’язки: -не виїжджати за межі України без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, -повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання,- періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.