Корупціонер Василенко Руслан Леонідович

Прізвище, ім’я, по батькові: Василенко Руслан Леонідович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Районний відділ ГУ МНС України в АР Крим. Заступник начальника відділу з питань наглядово – профілактичної діяльності.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-01-26
Номер судового рішення:

Склад злочину: Дії Василенка Р.Л. необхідно кваліфікувати за ч.2 ст.15, ч.3 ст. 368 КК України, як закінчений замах на одержання службовою особою хабара за виконання в інтересах того хто дає хабар дій з використанням наданої йому влади, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням хабара, незакінчена з причин, не залежних від їх волі, оскільки вони зробили всі дії, які вважали необхідними для доведення злочину до кінця.

Покарання: Василенка Руслана Леонідовича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст. 15, ч.3 ст.368 КК України, та призначити йому покарання у вигляді 5 (п'яти років) позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, строком на три роки. Відповідно до ст. 54 КК України позбавити Василенко Р. Л. спеціального звання – «майор служби цивільного захисту». На підставі ст. 75 КК України, Василенка Руслана Леонідовича від відбування основного покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі звільнити з випробуванням, встановивши йому іспитовий термін в 3 (три) роки.

Залишити відповідь