Прізвище, ім’я, по батькові: Фаринич Роман Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Сектор обслуговування індивідуального бізнесу відділу обслуговування клієнтів роздрібного банку відділення №15 ПАТ «Банку Фіанси та кредит». економіст

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-02-01
Номер судового рішення: 1-111/12

Склад злочину: Розтрата чужого майна, яке було ввірене особі та перебувало в її віданні, вчинене шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, та службове підроблення, тобто внесення та складання службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України за сукупністю даних злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Фариничу Р.В. покарання у виді позбавлення волі строком на два роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з діяльністю в банківській сфері, строком на два роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Фаринич Романа Васильовича від відбування основного покарання з іспитовим строком два роки та з покладенням на нього відповідно до п.2 та п.3 ст. 76 КК України обов’язку не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання.