Прізвище, ім’я, по батькові: Коваленко Андрій Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Приватне підприємство «Колос». директор

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364-1. Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми
Дата судового рішення: 2011-09-29
Номер судового рішення: 1-724/11

Склад злочину: Коваленко А.В., працюючи директором приватного підприємства «Колос», зареєстрованого у м. Обухові Київської області, протягом вересня-жовтня 2005 року, діючи за попередньою змовою з особою,справа відносно якої закрита на підставі ст.6 п.8 КПК України, з корисливих мотивів, шляхом учинення шахрайських дій заволодів чужим майном, учинивши при цьому злочини, пов’язані зі зловживанням службовим становищем.

Покарання: За ч.4 ст.190 КК України у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією усього особистого майна на користь держави, за ч.2 ст.364-1 КК України у виді 4 років позбавлення волі з позбавленням права займати будь-які посади на підприємствах, установах, організаціях всіх форм власності, пов’язаних з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки. На підставі ст. 70 КК України остаточно призначити покарання Коваленку Андрію Володимировичу за сукупністю вчинених злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, у виді 5(п’яти) років позбавлення волі, з конфіскацією усього особистого майна на користь держави, з позбавленням права займати будь-які посади на підприємствах, установах, організаціях всіх форм власності, пов’язаних з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 (три) роки.