Прізвище, ім’я, по батькові: Жук Олександр Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державний комітет ветеринарної медицини України. заступник Голови Державного комітету ветеринарної медицини України – заступник Голови державного інспектора ветеринарної медицини України

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: заступник іншого керівника центрального органу виконавчої влади, який не є членом Уряду України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-02-27
Номер судового рішення: 1-613/11

Склад злочину: Жук О.В., обіймаючи посаду заступника Голови Державного комітету ветеринарної медицини України – заступника Голови державного інспектора ветеринарної медицини України, будучи згідно ст. 25 Закону України «Про державну службу» державним службовцем другої категорії, маючи третій ранг державного службовця, та будучи службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, як представник влади, наділений згідно розділу III наказу Голови Державного комітету ветеринарної медицини України № 314 від 30 липня 2010 року «Про розподіл функціональних повноважень» повноваженнями з питання здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, координував та контролював роботу органів державного ветеринарного контролю міждержавними перевезеннями (експорт, імпорт, транзит) вантажів, підконтрольних службі ветеринарної медицини, забезпечував і контролював роботу безпосередньо підпорядкованих йому: управління державної інспекції ветеринарної медицини; регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, вимагав та одержав хабар в особливо великих розмірах.

Покарання: За ст. 368 ч. 3 КК України (в редакції Закону до внесення змін Законом N 3207-VI від 07.04.2011, що діяла на момент вчинення злочину) і призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк 8 (вісім) років з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно – господарських обов’язків на строк 3 (три) роки, з конфіскацією всього належного майна, крім житла. На підставі ст. 54 КК України позбавити Жука Олександра Васильовича третього рангу державного службовця.