Прізвище, ім’я, по батькові: Дрозд Павло Анатолійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДП «СЛАП «Здолбунівський держспецлісгосп». лісничий

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення: 2012-02-27
Номер судового рішення: 1708/588/12

Склад злочину: Дрозд П.А., обіймаючи посаду лісничого ДП «СЛАП «Здолбунівський держспецлісгосп» з 04.01.2005 року по даний час ( наказ №1 від 04.01.05р.), будучи посадовою особою державної лісової охорони, яка діє у складі органу державної влади, порушив обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, які полягають у порушенні заборони щодо входження до складу органу управління підприємства, яке має на меті одержання прибутку, так як водночас являється одним із засновників ТзОВ «Мізоцькій лісовик», частка правопорушника у статутному капіталі становить 5042 грн., тобто 12%. Згідно Статуту ТзОВ «Мізоцький лісовик» товариство створено з метою здійснення господарської діяльності ( у тому числі торговельної та посередницької), одержання прибутку та використання його в інтересах учасників товариства та трудового колективу, забезпечення населення товарами народного споживання шляхом насичення ринку продукцією промисловості та сільського господарства. Обсяг виручки підприємства за 2011 рік становить 133,2 тис.грн., таким чином Дрозд П.А. порушив п.2 ч.1 ст.7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції в Україні».

Покарання: Адміністративне стягнення у виді штрафу, в розмірі 1700 ( одна тисяча сімсот) грн., з конфіскацією отриманого доходу від діяльності.