Прізвище, ім’я, по батькові: Буганов Сергій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Чаплинська селищна рада Херсонської області. селищний голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-11-29
Номер судового рішення: 1-22/11

Склад злочину: Буганов С.І. працюючи селищним головою Чаплинської селищної ради Херсонської області на яку був призначений, відповідно до протоколу територіальної /окружної/ виборчої комісії про встановлення результатів виборів селищного голови на виборчій дільниці “131-137 одномандатного виборчого округу №2 Чаплинської селищної ради Чаплинського району Херсонської області від 26.03.2006 року виконуючи функції представника влади та здійснюючи організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарчі обов”язки, являючись службовою особою, умисно, з корисливих спонукань, шляхом зловживання своїм службовим становищем, з метою розкрадання бюджетних коштів в липні 2009 року підробивши офіційний документ, склавши та надавши до бухгалтерії селищної ради завідомо неправдиве рішення 38 сесії У скликання Чаплинської селищної ради №458 від 21 липня 2009 року, згідно якого, його, як селищного голову і заступника селищного голови премійовано в розмірі 33 відсотків до середньомісячного заробітку за липень місяць 2009 року кожного і достовірно знаючи,що вказане питання на сесії не розглядалося і не приймалося.На підставі даного підробленого рішення Буганову С.І. і Випирайло І.В. незаконного нараховано на виплачено бюджетні кошти на загальну суму 1602 гривні 83 копійки, чим своїми діями завдано інтересам держави матеріальну шкоду на суму 1602 гривні 83 копійки. Крім того, Буганов С.І., працюючи селищним головою Чаплинської селищної ради Херсонської області,умисно, використовуючи своє службове становище, достовірно знаючи, що 38 сесія У скликання Чаплинської селищної ради не відбулася, підробив офіційний документ, склавши неправдиве рішення Чаплинської селищної ради № 464 від 21 липня 2009 року “Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення”, згідно якого Оганяну Р.В. було відмовлено в продажі земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 246 кв.м, хоча достовірно знав, що вказаного рішення сесією не приймалося.

Покарання: За ст.191 ч.2 КК України 2 роки позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади та посади пов”язані з розпорядженням товаро-матеріальними цінностями на два роки. За ст.366 ч.1 КК України 2 роки обмеження волі з позбавленням права займати керівні посади та посади пов”язані з розпорядженням товаро-матеріальними цінностями на один рік.За ст.191 ч.5 КК України 7 років позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади та посади з розпорядженням товаро-матеріальними цінностями на три роки та з конфіскацією всього належного йому майна. За ст.194 ч.2 КК України 4 роки позбавлення волі.На підставі ст.70,72 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом перерахування 2 роки обмеження волі до позбавлення волі, що становить 1 рік позбавлення волі, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточне покарання визначити 7 років позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади та посади пов”язані з розпорядженням товаро-матеріальними цінностями на три роки з конфіскацією всього належного йому майна.