Прізвище, ім’я, по батькові: Жарков Ігор Юрійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ПП «Дніпротранс Д07». Директор

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364-1. Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми
Дата судового рішення: 2012-04-03
Номер судового рішення: 1-436/21/12

Склад злочину: Вчинив навмисні дії, що виразилися в здійсненні в складі організованої групи фіктивного підприємництва, тобто створенні суб’єктів підприємницької діяльності ( юридичних осіб), з метою прикриття незаконної діяльності, вчинені повторно, а також підсудний вчинив навмисні дії, які виразилися в співучасті й здійсненні в складі організованої групи зловживання повноваженнями, тобто навмисного, з метою одержання неправомірної вигоди для себе й інших осіб використання всупереч інтересам юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми посадовою особою такої юридичної особи своїх повноважень, якщо це заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам. Крім того, підсудний вчинив навмисні дії, що виразилися в співучасті в здійсненні в складі організованої групи службового підроблення, а саме у внесенні посадовою особою в офіційні документи завідомо неправдивих відомістей, а також складанні й видачі завідомо неправдивих документів, що завдало істотної шкоди інтересам держави.

Покарання: На підставі ст.70 КК України по сукупності злочинів шляхом часткового додавання призначених покарань Жаркову Ігорю Юрійовичу визначити покарання у вигляді штрафу в дохід держави в сумі 17000грн. з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських обов'язків строком на два роки.