Прізвище, ім’я, по батькові: Харченко Анатолій Георгійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Кагарлицький районний військовий комісаріат. головний спеціаліст.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-05-04
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою та службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів та в інших особистих інтересах та в інтересах третіх осіб використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, яке завдало істотної шкоди державним та громадським інтересам, та інтересам юридичних осіб. – за ч. 1 ст. 366 КК України як умисні, протиправні дії, які виразилися в складанні, видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів.

Покарання: В порядку ст.. 70 КК України шляхом повного складання покарань призначити остаточну міру покарання засудженому Харченку Анатолію Георгійовичу у виді 2 ( двох ) років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк 2 ( два ) роки. Відповідно до вимог ст.. 75 КК України засудженого Харченка Анатолія Георгійовича звільнити від відбування покарання, призначивши йому випробування з іспитовим строком на 1 (один) рі