Корупціонер Закрасняний Дмитро Валерійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Закрасняний Дмитро Валерійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ВКР Голосіївського РУГУ МВС України в м. Києві. оперуповноважений сектору розшуку злочинців і зниклих громадян

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-09-17
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою, тобто умисне, з корисливих мотивів використання працівником правоохоронного органу влади всупереч інтересам служби, яке заподіяло істотну шкоду державним інтересам; вимагання передачі чужого майна з погрозою насильства над потерпілим та вбивства, вчинене службовою особою з використанням свого службового становища; перевищення влади, тобто вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав і заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Закрасняному Д.В. покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (п’ять) років без конфіскації майна з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах та посади, пов'язані із виконанням функцій представника влади, строком на 3 (три) роки. Згідно ст. 75 КК України звільнити засудженого Закрасняного Д.В. від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком на 2 (два) роки.

Залишити відповідь