Прізвище, ім’я, по батькові: Сотніченко Володимир Олександрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Глухівський МВ УМВС України в Сумській області. начальник сектора карного розшуку

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 369. Давання хабара
Дата судового рішення: 2012-11-21
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство), кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину повторно; підбурювання до замаху на давання хабара; підбурювання до замаху на давання хабара, вчинене повторно та службовим особам, які займають відповідальне становище; зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та охоронюваним законом державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу; перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав та повноважень, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам і інтересам окремого громадянина, державним та громадським інтересам та носіння іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити йому покарання у виді позбавлення волі строком на шість років з конфіскацією всього майна, що є його особистою власністю, крім житла, з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах, пов'язаних з виконанням функцій представника влади на строк три роки та зі штрафом в розмірі 4250 грн. На підставі ст. 54 КК України позбавити Сотніченко Володимира Олександровича спеціального звання – «майор міліції».