Корупціонер Юренко Юрій Вікторович

Прізвище, ім’я, по батькові: Юренко Юрій Вікторович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Костянтинівський РВ УМВС України України в Донецькій області. слідчий

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-05-28
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, використання службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду у вигляді порушення права на захист потерпілого й підрив авторитету й престижу правоохоронних органів в особі Костянтинівського РВ УМВС України України в Донецькій області, вчинене працівником правоохоронного органа; здійснення службового підроблення, що виразилося у внесення в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей; навмисне грубе порушення права на захист обвинувачуваного, вчинено слідчим, що проводив досудове слідство.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України остаточне покарання призначити по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначивши до відбування п'ять років позбавлення волі з позбавлення права займати посади в правоохоронних органах на строк три роки, з конфіскацією всього майна засудженого. Засудженого Юренко Юрія Вікторовича позбавити спеціального звання – лейтенант міліції. На підставі ст. 75 КК України засудженого Юренко Юрія Вікторовича від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі звільнити з випробним терміном три роки.

Залишити відповідь