Прізвище, ім’я, по батькові: Ткаченко Анатолій Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: УБНОН ГУМВСУ в Харківській області. начальник сектору оперативного обслуговування територіальних підрозділів

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-07-30
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, вчинене працівником правоохоронних органів, тобто навмисне з корисливих мотивів використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило істотну шкоду інтересам держави, вчинено працівником правоохоронних органів; незаконне придбання, зберігання, перевезення прекурсів з метою збуту, вчинено повторно, у великих розмірах; незаконне придбання, перевезення, зберігання без мети збуту наркотичних, психотропних засобів у великих розмірах, вчинено повторно.

Покарання: У силу ст.70 КК України по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Ткаченко А.В. покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов'язані з роботою в правоохоронних органах строком на три роки. У силу ст.ст. 75 і 76 КК України звільнити засудженого Ткаченко А.В., від відбування покарання з випробним терміном на три роки, поклавши на нього обов'язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти орган кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання роботи або навчання, періодично з'являтися для реєстрації в органі кримінально-виконавчої інспекції.