Корупціонер Юрчук Надія Леонтіївна

Прізвище, ім’я, по батькові: Юрчук Надія Леонтіївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . продавець та завідуюча магазином Козятинського МСТ

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-10-31
Номер судового рішення:

Склад злочину: Привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, а також вчинила службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: Юрчук Надію Леонтіївну визнати винною у скоєнні злочинів, передбачених ст. ст. 191 ч.2 та 366 ч.1 КК України і обрати їй покарання: за ст. 191 ч.2 КК України у вигляді двох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з розпорядженням товарно-матеріальними та грошовими цінностями, строком на один рік; за ст. 366 ч. 1 КК України –у вигляді штрафу в сумі 510 грн. з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з розпорядженням товарно-матеріальними та грошовими цінностями, строком на один рік. Відповідно до вимог ст. 72 ч. 3 КК України основне покарання у виді штрафу виконується самостійно. Відповідно до ст. ст. 75, 76 КК України звільнити засуджену Юрчук Надію Леонтіївну від відбування основного покарання у вигляді двох років позбавлення волі з випробовуванням, встановивши їй іспитовий строк тривалістю один рік і поклавши на неї обов’язки.

Залишити відповідь