Корупціонер Давидов Андрій Григорович

Прізвище, ім’я, по батькові: Давидов Андрій Григорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Сумське міське управління юстиції. державний виконавець Ковпаківського відділу державної виконавчої служби

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-11-26
Номер судового рішення:

Склад злочину: Давидов А.Г. своїми умисними протиправними діями, які виразилися в організації складання та видачі Іншиним О.І. завідомо неправдивих довідок про відсутність заборгованості зі сплати штрафів у Шульги О.Ю., Романенка А.О. і Романенка А.С., вчинив організацію службового підроблення; крім того він своїми умисними протиправними діями, які виразилися у одержанні від Шульги О.Ю. хабара у сумі 4000 грн., вчиненому за попередньою змовою з Іншиним О.І., а також у повторному одержанні хабара від Карпенка О.С. у сумі 2000 грн., вчинив злочин, –одержання хабара у значному розмірі за попередньою змовою групою осіб, повторно; також своїми умисними протиправними діями, які виразилися у повторному складанні та видачі завідомо неправдивої довідки про відсутність заборгованості зі сплати штрафів у Карпенка О.С., вчинив службове підроблення та своїми умисними протиправними діями, які виразилися у організації повторного одержання Іншиним О.І. від Романенка А.О. хабара у сумі 4800 грн., вчинив даний злочин, організація повторного одержання хабара у значному розмірі.

Покарання: На підставі ст..70 ч.1 КК України визначити остаточне покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим і до відбуття призначити покарання п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням судових рішень на строк три роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком три роки. На підставі ст.76 КК України зобов’язати Давидова Андрія Григоровича повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи. На підставі ст. 54 КК України позбавити Давидова Андрія Григоровича 14 рангу державного службовця.

Залишити відповідь