Прізвище, ім’я, по батькові: Єрещенко Лариса Вікторівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Широківська сільська рада. голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-05-08
Номер судового рішення: 0804/713/2012

Склад злочину: Єрещенко Л.В., яка є посадовою особою органу місцевого самоврядування четвертої категорії восьмого рангу, порушила обмеження, щодо використання службових повноважень та пов’язаних із цим можливостей, передбачених ч. 1 ст. 6 ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції»від 07 квітня 2011 року, з прийняттям обіцянки одержання за це неправомірної вигоди у розмірі від 100 до 200 гривень від Левчишиної О.Ф. та Ворони О.В. за вирішення питання про нарахування останнім матеріальної допомоги при наданні відпустки без винесення вказаних питань на розгляд сесії Широківської сільської ради.

Покарання: Єрещенко Ларису Вікторівну визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти адміністративне стягнення у виді: адміністративного штрафу у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень.