Корупціонер Волохова Оксана Вікторівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Волохова Оксана Вікторівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: КРП «Сімферопольське міжміське бюро реєстрації і технічної інвентаризації”. реєстратор

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-07-25
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб, використання службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, що спричинило тяжкі наслідки, а також службове підроблення, тобто складання і видача службовою особою завідомо неправдивого офіційного документа, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: ІВідповідно до ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 (три ) року. На підставі ст. 75 КК України, звільнити Волохову О.В. від відбуття призначеного основного покарання з випробуванням строком на 3 (три) роки.

Залишити відповідь