Корупціонер Лобунєц Денис Русланович

Прізвище, ім’я, по батькові: Лобунєц Денис Русланович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Дніпропетровський відділ контролю й державного нагляду територіального управління по контролю над будівництвом, якістю будівельних матеріалів, державного ринкового нагляду й державного контролю в сфері житлово-комунального господарства Інспекції ДАСК у Дніпропетровській області. Головний державний інспектор

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-10-23
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою й службовим становищем, тобто навмисне в корисливих цілях або в інших особистих інтересах, використання службовою особою влади або службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам і заволодіння чужим майном шляхом обману або зловживання довірою (шахрайство).

Покарання: На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно до відбування визначити покарання у вигляді обмеження волі строком на 1 рік і 6 місяців з позбавленням права займати посади в контролюючих органах на один рік і штрафом у розмірі 250 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян, тобто в розмірі 4250 гривень. На підставі ст. 75 КК України звільнити Лобунєц Дениса Руслановича від відбування основного виду покарання у вигляді обмеження волі, якщо він протягом одного року випробного терміну не вчинить нового злочину.

Залишити відповідь