Прізвище, ім’я, по батькові: Венгер Олександр Вікторович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДПС БДПС м.Херсон УДАІ УМВС України в Херсонській області. старший інспектор

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-12-07
Номер судового рішення: 1-337/11

Склад злочину: зловживання владою, тобто умисне, з особистих інтересів використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та держави, вчинене працівником правоохоронного органу та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей а також складання завідомо не правдивих документів.

Покарання: За ст.ст.364 ч.3 – 69 КК України у виді 3 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки без конфіскації майна. На підставі ст.54 КК України позбавити спеціального звання – старший лейтенант міліції, за ст.366 ч.1 КК України у виді 2 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 2 роки. На підставі ст.70 КК України шляхом поглинання більш суворого покарання менш суворим – остаточно призначити покарання у виді 3 років обмеження волі з поміщенням до кримінально-виконавчої установи відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення нагляду з обов’язковим залученням засудженого до праці та з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки.