Прізвище, ім’я, по батькові: Фурик Любов Андріївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Служба комунального господарства при виконкомі Королівської селищної ради депутатів Виноградівського району. Головний бухгалтер

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-02-27
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки інтересам юридичної особи, та службове підроблення, тобто складання і видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначити Фурик Л.А. покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків строком на один рік і шість місяців.На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену Фурик Л.А. від відбування в частині основного виду покарання, якщо вона протягом однорічного іспитового строку не скоїть нового злочину та виконає обов'язки, покладені на неї в судовому порядку ст.76 КК України. Повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи.