Прізвище, ім’я, по батькові: Ущаповський Ігор Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України.

Сфера діяльності: Центральна виборча комісія
Категорія посади: член Центральної виборчої комісії
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-05-14
Номер судового рішення:

Склад злочину: Ущаповський Ігор Миколайович, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави, усвідомлюючи нормативно-правову базу, що регламентує загальні засади діяльності Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, всупереч п. 4.1. Посадової інструкції та в порушення ст. 12 Закону України «Про судову експертизу», ст. 2 Закону України «Про наукову і науково-технічну експертизу», ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», використовуючи свої службові повноваження та пов'язані з цим можливості, одержав неправомірну вигоду від Козяревича О.П. в розмірі 1600 гривень за надання експертного висновку на користь останнього.

Покарання: Притягнути до адміністративної відповідальності гр. Ущаповського Ігора Миколайовича за ч.1 ст.172-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 850 грн. (вісімсот п’ятдесят гривень) в дохід держави, який необхідно сплатити за наступними банківськими реквізитами: найменування банку ГУДК в м. Києві Р/р: 31119149700010; одержувач платежу: УДК СУ Солом’янського району м. Києва; МФО 820019; Ідентиф. код: 38050812; код платежу: 21081100.