Прізвище, ім’я, по батькові: Дерев’янко Андрій Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Генічеський РП МВ КВІ УДДУ ПВП в Херсонській області. інспектор

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-12-27
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара , будь-якої дії з використанням наданих їй службових повноважень; одержання службовою особою у будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара дій, з використанням службового становища, повторно.

Покарання: На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом повного поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Дерев’янко А.В. основне покарання у вигляді 5 (п’яти ) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в установах, організаціях та підприємствах будь-якої форми власності строком на 2 (два) роки, з позбавленням спеціального звання майора внутрішньої служби Державного департаменту України з питань виконання покарань, та конфіскацією всього належного йому майна. Відповідно до ст.75 КК України, звільнити Дерев’янко Андрія Васильовича від призначеного основного покарання з іспитовим строком 3 (три) роки., з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в установах, організаціях та підприємствах будь-якої форми власності строком на 2 (два ) роки, з позбавленням спеціального звання майора внутрішньої служби Державного департаменту України з питань виконання покарань, без застосування конфіскації всього належного Дерев’янко А.В. майна, відповідно до положень ст.77 КК України. Зобов’язати Дерев’янко А.В. відповідно до ст.76 ч.1п 3,.4 КК України, з’являтися на реєстрацію до органів кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання або роботи.