Прізвище, ім’я, по батькові: Тищенко Ігор Борисович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . депутат Крюківської районної в місті Кременчуці ради шостого скликання, перебуваючи на посаді начальника відділу теплової інспекції КП «Теплоенерго»

Сфера діяльності: Депутатська діяльність
Категорія посади: депутат місцевої ради
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення: 2013-08-15
Номер судового рішення:

Склад злочину: Тищенко І.Б., будучи депутатом Крюківської районної в місті Кременчуці ради шостого скликання, перебуваючи на посаді начальника відділу теплової інспекції КП «Теплоенерго» та, відповідно до підпункту «б» пункту 1 статті 4 Закону У країни «Про засади запобігання і протидії корупції», є суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення, всупереч частини 1 статті 12 вказаного закону не подав до Крюківської районної в місті Кременчуці ради та до КП «Теплоенерго» декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Покарання: Постановою Крюківського районного суду м. Кременчука від 24 травня 2013 року визнаний винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та підданий адміністративному стягненню у виді штрафу в розмірі 170 грн. 00 коп. Апеляційний суд Полтавської області постановив: У поновленні строку на апеляційне оскарження та в прийнятті апеляції на постанову Крюківського районного суду м. Кременчука від 24 травня 2013 року Тищенку Ігорю Борисовичу – відмовити. Апеляцію повернути скаржнику. Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною й оскарженню не підлягає.