Прізвище, ім’я, по батькові: Шевченко Анатолій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . голова житлово – будівельного кооперативу (ЖБК) «Льонок»

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення: 2013-08-06
Номер судового рішення:

Склад злочину: Шевченко А.І., перебуваючи на посаді голови житлово – будівельного кооперативу (ЖБК) «Льонок», який розташований по вул. Проектна-2 в смт. Макарів Київської області, на початку січня 2012 року умисно, з корисливих мотивів, шляхом зловживання службовим становищем, використовуючи своє службове становище, в порушення вимог чинного законодавства уклав усну домовленість з товарознавцем магазину «Оптовий» СПД Мамоян К.А., який розташовано в тому ж населеному пункті по вул. Проектна-3, Сич В.В. про надання вказаному СПД послуг ЖБК «Льонок» з водопостачання та водовідведення за які щомісячно адміністрацією магазину «Оптовий» сплачувались вартість послуг згідно з наданими Шевченком А.І. квитанціями, без укладення письмового договору. На підставі вказаних квитанцій Шевченко А.І. у період з січня по жовтень 2012 року отримав кошти від СПД Мамоян К.А. на загальну суму 1083 гривень 55 коп. за надання послуг з водопостачання та водовідведення, які не зарахував на рахунок ЖБК «Льонок», а привласнив та використав на свої особисті потреби, чим вказаному ЖБК заподіяв матеріальної шкоди.

Покарання: Вироком Макарівського районного суду Київської області від 22 травня 2013 року Шевченка Анатолія Івановича, 10.10.1956 року народження, уродженця та жителя смт. Макарів Київської області, вул. Чапаєва, 7, маючого середню освіту, працюючого оператором котельні Макарівської ЦРЛ, одруженого, військовозобов’язаного, засуджено: за ч. 2 ст. 191 КК України на 1 рік обмеження волі з позбавленням права займати матеріально-відповідальні посади строком на 1 рік. На підставі ст. 75 КК України Шевченка А.І. звільнено від відбування призначеного основного покарання з випробуванням, з іспитовим строком 1 рік, з покладенням на нього обов’язків, відповідно до ст. 76 КК України. Апеляційний суд Київської області ухвалив: вирок Макарівського районного суду Київської області від 22 травня 2013 року в частині призначеного додаткового покарання Шевченку Анатолію Івановичу, за ч. 2 ст. 191 КК України – скасувати. Визнати винним Шевченка Анатолія Івановича у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України і призначити йому покарання у виді обмеження волі строком на 1 (один) рік, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 2 (два) роки. В іншій частині вирок Макарівського районного суду Київської області від 22 травня 2013 року щодо Шевченка Анатолія Івановича – залишити без зміни.