Корупціонер Турський Іван Іванович

Прізвище, ім’я, по батькові: Турський Іван Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Кримський інститут інформаційно-поліграфічних технологій Української академії печатки. директор

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-06-15
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем,вчинене повторно; легалізація (відмивання) коштів, отриманих злочинним шляхом; складання посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів.

Покарання: На підставі ст. 70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим призначити Турському І.І. остаточне покарання у вигляді 3 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади в підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності, пов'язані з організаційно-розпорядчими, адміністративно-господарськими функціями строком на 3 роки. У силу ст.75 КК України звільнити Турського Івана Івановича від відбування призначеного основного покарання з випробуванням на 3 (три) роки. Додаткове покарання у вигляді позбавлення права займати керівні посади в підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності, пов'язані з організаційно-розпорядчими, адміністративно-господарськими функціями строком на три роки підлягає реальному виконанню.

Залишити відповідь