Прізвище, ім’я, по батькові: Целованський Анатолій Казмірович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Відділ Держкомзему в Радомишльському районі. заступник начальника відділу-завідувач сектору державного земельного кадастру

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-09-11
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем,тобто умисне ,з корисливих мотивів,використання службовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби,що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам у вигляді підриву авторитету держави та заволодіння чужим майном шляхом обману,вчинено за попередньою змовою групою осіб.

Покарання: На підставі ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання Целованському А.К. – ТРИ роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в органах місцевого самоврядування та виконавчої влади строком на ТРИ роки. На підставі ст.75 КК України засудженого Целованського А.К. звільнити від відбуття основного покарання у вигляді позбавлння волі з випробуванням і іспитовим строком ТРИ роки.