Прізвище, ім’я, по батькові: Трачук Надія Вікторівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: голова Щаснівської сільської виборчої комісії Волочиського району. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-09-28
Номер судового рішення: 1-129/11

Склад злочину: Привласнення та розтрата чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем,а також за ст. 366 ч.1 КК України, у внесенні службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складанні та видачі завідомо неправдивих документів.

Покарання: За ст. 191 ч.2 КК України три роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов'язані з виконанням організаційно – розпорядчих функцій строком на один рік і шість місяців, за ст. 366 ч.1 КК України і призначити покарання один рік обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов'язані з виконанням організаційно – розпорядчих функцій строком на один рік. Відповідно до ст. 70 КК України за сукупністю злочинів призначити покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим покаранням три роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов'язані з виконанням організаційно – розпорядчих функцій строком на один рік і шість місяців. На підставі ст. 75 КК України засуджену Трачук Н.В. від основного відбування покарання звільнити, якщо вона протягом іспитового строку одного року і шість місяців не вчинить нового злочину, виконає покладені на неї обов'язки.