Прізвище, ім’я, по батькові: Майхер Марія Іванівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДПІ у Городоцькому районі Львівської області. начальник відділу податкового контролю юридичних осіб

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: особа начальницького складу податкової міліції
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-09-23
Номер судового рішення: 1-97/11

Склад злочину: Майхер Марія Іванівна вчинила одержання службовою особою,яка займає відповідальне становище хабара за виконання в інтересах того,хто дає хабара дій з використанням наданої їй влади та службового становища поєднане з вимаганням хабара.

Покарання: За 2 ст.368 КК України призначити покарання у виді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані із виконанням функцій представника влади,та посади,пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах,установах,організаціях усіх форм власності строком два роки шість місяців,без конфіскації майна. У відповідності до ст.54 КК України позбавити Майхер Марію Іванівну спеціального звання «Радник податкової служби 2-го рангу». На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену Майхер Марію Іванівну від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням,встановивши їй іспитовий строк тривалістю два роки.