Прізвище, ім’я, по батькові: Ткачов Генадій Юрійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Відділ кримінальної міліції у справах дітей Костянтинівського РВ ГУМВС Україні в Донецькій області.. Начальник.

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-09-21
Номер судового рішення:

Склад злочину: Ткачов Г.Ю., діючи умисно, будучи співробітником правоохоронного органу, з корисливих спонукань, 28 грудня 2010 зловживав своїм службовим становищем всупереч інтересам служби, чим заподіяв істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам, тобто вчинив злочин, передбачений ч. 3 ст. 364 КК України. Він же умисно, повторно несанкціоновано 25.01.2011 року збув інформацію з обмеженим доступом, яка зберігається на комп'ютерних носіях такої інформації, чим вчинив злочин, передбачений ч.2 ст.361-2 КК України.

Покарання: На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити до відбування Ткачову Г.Ю. покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 (п'ять) років з позбавленням права займати посади в усіх правоохоронних органах строком на 3 (три) роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Ткачова Г.Ю. від відбуття призначеного основного покарання з іспитовим строком 3 (три) роки, якщо протягом цього терміну він не скоїть нового злочину.