Прізвище, ім’я, по батькові: Довженко Віталій Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Відділу режиму і охорони Запорізького слідчого ізолятору.. Молодший інспектор.

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-08-25
Номер судового рішення:

Склад злочину: 26.04.2011 року, перебуваючи в районі зупинки громадського транспорту пл. Радянська в м. Запоріжжя, молодший інспектор відділу режиму і охорони Запорізького слідчого ізолятора Довженко В.В., будучи працівником правоохоронного органу, зловживаючи службовим становищем, з корисливих спонукань, вступив у попередню змову з невстановленою слідством особою з метою збуту наркотичних засобів в місця позбавлення волі за грошову винагороду в розмірі 100 грн., яку повинен був отримати після передачі в камеру Запорізького слідчого ізолятора наркотичних засобів, таким чином придбав наркотичні засоби з метою збуту.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України призначити покарання шляхом часткового складання покарань, остаточно визначити Довженко В.В. покарання у вигляді 3 років 3 місяців позбавлення волі, з позбавленням права займати посади в державних органах строком на 3 роки, без конфіскації майна.