Корупціонер Ситшаєва Васфіє Ісмаїловна

Прізвище, ім’я, по батькові: Ситшаєва Васфіє Ісмаїловна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ТОВ ТАТ «Иззет і сини». Головний бухгалтер

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів
Дата судового рішення: 2012-05-28
Номер судового рішення:

Склад злочину: Пособництво в заволодінні чужим майном, шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчиненому в особливо великих розмірах, організованою групою; підроблення іншого документа, який видається й засвідчується установою, який представляє права, з метою використання його підроблювачем або іншою особою, вчинена повторно по попередній змові групою осіб, у складі організованої групи; складання, видача посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки, вчинено в складі організованої групи; використання свідомо підробленого документа, вчинено в складі організованої групи; заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинено повторно, по попередній змові групою осіб, в особливо великих розмірах; складання, видача посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки; використання свідомо підробленого документа; підроблення іншого документа, який видається й засвідчується установою, який представляє права, з метою використання його підроблювачем або іншою особою,вчинено повторно, по попередній змові групою осіб.

Покарання: У силу ст.70 КК України остаточно визначити покарання по їхній сукупності, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим 4 роки позбавлення волі, з позбавленням права займати матеріально-відповідальні посади на 3 роки, з конфіскацією всього особисто їй приналежного майна. На підставі ст.ст.75, 77 КК України звільнити Ситшаєву В.І. від відбування основного покарання й такого додаткового покарання, як конфіскація майна, з випробуванням, установивши випробний термін 3 роки.

Залишити відповідь