Прізвище, ім’я, по батькові: Тімус Леонід Федорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: Почапинецька сільська виборча комісія з виборів депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року. голова комісії

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-10-25
Номер судового рішення: 1-2219-168/11

Склад злочину: Тімус Л.Ф., обіймаючи згідно протоколу №8 від 07.10.2010 року, посаду голови та Мельник Г.В. посаду секретаря Почапинецької сільської виборчої комісії з виборів депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року, будучи службовими особами, з метою незаконного заволодіння чужим майном, використовуючи своє службове становище всупереч інтересам служби, умисно, з корисливих мотивів, діючи в своїх інтересах, заволоділи бюджетними коштами в сумі 2400 грн.

Покарання: За ч. 3 ст. 191 КК України у вигляді 3 років 6 місяців обмеження волі з позбавленням права займати посади пов'язані з виконанням організаціно-розпорядчих обов'язків на 2 роки, за ч. 1 ст. 366 КК України у вигляді 2 років обмеження волі з позбавленням права займати посади пов'язані з виконанням організаційно – розпорядчих обов'язків на 1 рік. На підставі ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Тімусу Л.Ф. міру покарання у вигляді 3 років 6 місяців обмеження волі з позбавленням права займати посади пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов'язків на 2 роки. На підставі ст. 75 КК України Тімуса Л.Ф. звільнити від відбування основної міри покарання і призначити іспитовий строк терміном на 1 рік 6 місяців.