Корупціонер Кузнецов Іван Гаврилович

Прізвище, ім’я, по батькові: Кузнецов Іван Гаврилович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Київський слідчий ізолятор управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в м. Києві та Київської області. молодший інспектор 2 категорії відділу режиму і охорони

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-08-18
Номер судового рішення: 1-247/11

Склад злочину: Незаконне придбання, зберігання та перевезення у місця позбавлення волі особливо небезпечні наркотичні засоби, та будучи працівником правоохоронного органу, зловживаючи своїм службовим становищем, умисно з корисливих мотивів, використання службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам.

Покарання: За ч. 3 ст. 364 КК України, і призначити йому покарання у виді 5 (п’ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на три роки, за ч. 2 ст. 307 КК України, і призначити йому покарання із застосуванням ст. 69 КК України у виді 3 (трьох) років позбавлення волі. На підставі ст. 70 КК України покарання Кузнецову Івану Гавриловичу призначити шляхом поглинання менш суворого більш суворим-у виді позбавлення волі строком 5 (п’ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на три роки. На підставі ст. ст. 75, 76 КК України звільнити Кузнецова Івана Гавриловича від відбування основного призначеного покарання з іспитовим строком 3 (три) роки з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на три роки, поклавши на нього обов’язок повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання та роботи.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь