Прізвище, ім’я, по батькові: Тесля Віталій Вікторович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державна податкова інспекція в Червоногвардійському районі м. Дніпропетровська.. Заступник начальника відділу податкової міліції.

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: особа начальницького складу податкової міліції
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-02-13
Номер судового рішення:

Склад злочину: -Одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар, будь-якої дії з використанням наданої йому влади, поєднане з вимаганням хабара; – Замах на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).

Покарання: На підставі ч. 1 ст. 70, ст. 72 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначити остаточне покарання: п'ять років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах на строк три роки. Зарахувати в строк відбування покарання час попереднього ув'язнення з 17 травня 2011 по 13 лютого 2012 року. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування основного призначеного покарання, якщо він в період випробувального терміну-трьох років-не вчинить нового злочину.