Прізвище, ім’я, по батькові: Терещенко Юрій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . головний бухгалтер ЖБК 198

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-03-21
Номер судового рішення:

Склад злочину: Терещенко будучи службовою особою вчинив складання та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та вчинив заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України, остаточно до відбування покарання Терещенку Юрію Івановичу шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначити 2 (два) роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посадипов’язані із виконанням адміністративно-господарських обов’язків адміністративно-господарськими обов’язками на строк 2 (два) роки; Відповідно до ст. 75 КК України від відбування основного покарання Терещенка Ю.І. звільнити з випробуванням строком на 2 (два) роки. Зобов’язати засудженого Терещенка Юрія Івановича, відповідно до ст. 76 КК України, не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органів кримінальної виконавчої системи, повідомляти ці органи про зміну місця проживання та роботи, періодично з’являтись в ці органи для реєстрації.