Прізвище, ім’я, по батькові: Святненко Олексій Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державне підприємство «Готель «Козацький» Міністерства оборони України. заступник директора з комерційних питань

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2014-01-21
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, умисне, з корисливих мотивів в інтересах третіх осіб використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам та інтересам юридичної особи, вчинено повторно; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою організованою групою у великих розмірах; службове підроблення, а саме складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим Святненку О.В. остаточно визначити покарання у виді позбавлення волі на строк 7 (сім) років, з конфіскацією всього належного йому майна, та з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з адміністративно розпорядчими функціями та розпорядженням матеріальними цінностями на строк 3 (три) роки.