Прізвище, ім’я, по батькові: Гученко Валерій Олексійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Харківський слідчий ізолятор. молодший інспектор 2 категорії відділу режиму та охорони

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2014-04-02
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів та в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, яке завдало істотної шкоди державним інтересам, що виразилось в підриві авторитету установи органу пенітенціарної служби; придбання, зберігання та перевезення з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів в місця позбавлення волі, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Покарання: На підставі ст. 54 КК України позбавити Гученка В.О. спеціального звання молодшого сержанта внутрішньої служби. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити Гученка В.О. від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з іспитовим строком в 3 (три) роки. На підставі п. п. 2, 3, 4 ст. 76 КК України зобов’язати Гученка В.О. не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи, періодично з’являтися для реєстрації у кримінально-виконавчу інспекцію.