Корупціонер Свердлик Олександр Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Свердлик Олександр Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . заступник начальника відділу державної виконавчої служби Млинівського районного управління юстиції

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2013-06-27
Номер судового рішення:

Склад злочину: Свердлик О.М., перебуваючи на посаді заступника начальника відділу державної виконавчої служби Млинівського районного управління юстиції, маючи 12 ранг державного службовця, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище та яка відповідно до посадової інструкції та ст. 5 Закону України “Про виконавче провадження” виконує функції представника влади, що наділена владними повноваженнями, діючи умисно, з корисливих мотивів, за період часу з січня 2011 року по 10 лютого 2011 року вимагав та одержав хабар за виконання та невиконання в інтересах того, хто дає хабара, дій з використанням наданої йому влади та вчинив службове підроблення.

Покарання: Млинівським районним судом Рівненської області від 11 грудня 2012 року засуджений за ч. 2 ст. 368 КК України на 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади наділенні владними та організаційно– розпорядчими функціями чи займатися такою діяльністю в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування строком на 2 роки з конфіскацією ? частини майна, яке являється його власністю; за ч. 1 ст. 366 КК України – на 2 роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади наділенні владними та організаційно – розпорядчими функціями, чи займатися такою діяльністю в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування строком на 1 рік. На підставі ст. 72 КК України 2 роки обмеження волі переведено в 1 рік позбавлення волі. На підставі ч. 1 ст. 70 КК України остаточно призначено покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим – 5 років позбавлення волі з відбуттям покарання у кримінально-виконавчій установі, з позбавленням права обіймати посади наділенні владними та організаційно – розпорядчими функціями, чи займатися такою діяльністю в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування строком на 2 роки з конфіскацією ? частини майна, яке являється його власністю. На підставі ст. 54 КК України позбавлено Свердлика О.М. 12 рангу державного службовця. По епізоду вимагання та одержання хабара від Пащука В.С. – Свердлика О.М. виправдано за недоведеністю його вини. Апеляційний суд Рівненської області ухвалив: вирок Млинівського районного суду від 11 грудня 2012 року відносно Свердлика Олександра Миколайовича залишити без змін, а апеляції прокурора, захисників Свердлик А.І., Ногачевського В.В. в інтересах підсудного Свердлика Олександра Миколайовича та підсудного Свердлика Олександра Миколайовича – без задоволення.

Залишити відповідь