Корупціонер Литовченко Олексій Олександрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Литовченко Олексій Олександрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . старший інспектор з контролю та обліку електроенергії Чугуївського РВЕ АК «Харківобленерго»

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2013-02-08
Номер судового рішення:

Склад злочину: Литовченко О.О. працюючи на посаді старшого інспектора з контролю та обліку електроенергії Чугуївського РВЕ АК «Харківобленерго» і обіймаючи посаду пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків в юридичній особі приватного права незалежно від організаційно-правової форми і стосовно якої законом встановлені обмеження щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди у розмірі, що не перевищує п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, протиправно використав надані йому повноваження для неправомірного одержання матеріальних благ у вигляді грошових коштів в сумі 1500 гривень.

Покарання: Литовченко Олексія Олександровича визнати винним у скоєні адміністративного корупційного правопорушення передбаченого ч.1 ст.172-2 КУпАП та призначити йому стягнення у вигляді адміністративного штрафу у сумі 1000 (одна тисяча) гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної винагороди – грошових коштів в сумі 1500 (тисяча п’ятсот) гривень в доход держави.

Залишити відповідь