Корупціонер Сумський Володимир Іванович

Прізвище, ім’я, по батькові: Сумський Володимир Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . майстер лісу Попаснянського лісництва

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення: 2013-06-18
Номер судового рішення:

Склад злочину: Сумський В.І. скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст. 172-4 КУпАП, а саме порушив встановлене законом обмеження щодо зайняття підприємницької чи іншої оплачуваною діяльністю, будучи засновником та директором ПП «Нафтохімекологія-2005» та директором ТОВ «Науково-Виробниче Підприємство «Нафтохімекологія».

Покарання: Постанову судді Сєверодонецького міського суду Луганської області від 15 травня 2013 року, якою Сумський В.І. звільнений від адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 172-4 ч. 1 КУпАП у зв’язку з відсутністю в його діях події та складу адміністративного правопорушення – скасувати.Сумського Володимира Івановича визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172-4 ч. І КУпАП та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а саме у сумі 850 грн.

Залишити відповідь