Корупціонер Хусточкін Дмитро Веніамінович

Прізвище, ім’я, по батькові: Хусточкін Дмитро Веніамінович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: . начальник відділу розслідування злочинів у сфері господарської діяльності СУ УМВС України в Полтавській області

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-11-20
Номер судового рішення:

Склад злочину: Хусточкін Д.В. працюючи на посаді начальника відділу розслідування злочинів у сфері господарської діяльності слідчого управління УМВС України в Полтавській області, маючи спеціальне звання майор міліції, здійснюючи процесуальні повноваження слідчого, передбачені ст.114 КПК України, при провадженні досудового слідства і слідчих дій самостійно приймати всі рішення про спрямування слідства, нести повну відповідальність за законне і своєчасне проведення слідчих дій, згідно посадової інструкції здійснюючи керівництво слідчим відділом, несучи персональну відповідальність за стан слідчої роботи у відділі та за виконання покладених на нього завдань, дотримання підпорядкованими слідчими чинного законодавства, будучи працівником правоохоронного органу (міліції), службовою особою, яка займає відповідальне становище, діючи з прямим умислом, з корисливих мотивів, вчинив одержання хабара від Горбаченка Р.М., а також незаконне носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу.

Покарання: Вирок змінити, пом’якшити призначене за ч.3 ст.368 КК України покарання із застосуванням ст.69 КК України до трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади строком на три роки з конфіскацією всього особистого майна. На підставі ч.1 ст.70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, вважати Хусточкіна Дмитра Веніаміновича засудженим на три роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади строком на три роки з конфіскацією всього особистого майна. В іншій частині вирок Октябрського районного суду м. Полтави від 12.09.2012 року стосовно Хусточкіна Дмитра Веніаміновича залишити без змін.

Залишити відповідь