Прізвище, ім’я, по батькові: Столярчук Олександр Ярославович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Новокаховський міжрайонний відділ з контролю за використанням та охороною земель Управління з контролю за використанням та охороною земель у Херсонській області. головний спеціаліст

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-11-15
Номер судового рішення: 1-46/11

Склад злочину: Зловживання владою та службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам та одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням хабара.

Покарання: За ч.1 ст.364 КК України у виді обмеження волі строком два роки з позбавленням обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком два роки, за ч.2 ст.368 КК України у виді у виді позбавлення волі строком п’ять років з позбавленням обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком три роки. На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити Столярчуку О.Я. остаточне покарання у виді позбавлення волі строком п’ять років з позбавленням обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком три роки. На підставі ст.75 КК України, звільнити Столярчука О.Я. від відбування призначеного покарання з випробуванням і встановити йому іспитовий строк тривалістю три роки.Відповідно до ст.76 КК України, покласти на Столярчука О.Я. наступні обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну свого місця проживання, роботи або навчання. Відповідно до ст.77 КК України призначене Столярчуку О.Я. додаткове покарання у вигляді позбавленням обіймати певні посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком три роки, підлягає реальному і самостійному виконанню.