Прізвище, ім’я, по батькові: Смірнова Лариса Василівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Донецький професійний будівельний ліцей. заступник директора.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень
Дата судового рішення: 2011-11-10
Номер судового рішення:

Склад злочину: Умисне вчинення службовою особою дії, які явно виходять за межі її прав і службових повноважень, чим заподіяла істотну шкоду інтересам юридичної особи. Умисно, з корисливих спонукань, за попередньою змовою в групі осіб, з вимаганням хабара, повторно отримала з використанням свого службового становища хабара за виконання в інтересах хабародавця певних дій. Умисно, з корисливих спонукань, за попередньою змовою в групі осіб, з вимаганням хабара, робила замах повторно отримати з використанням свого службового становища хабара за виконання в інтересах хабародавця певних дій, однак не довела своїх злочинних дій до кінця з причин, не залежних від її волі.

Покарання: На підставі ст. 70 ч.1 КК України остаточно за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворих покарань більш суворим, остаточно визначити покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов'язані з навчально-виробничою діяльністю, а також посади пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на три роки, без конфіскації всього особистого майна засудженої. На підставі ст. 75 КК України, звільнити засуджену від покарання за цим вироком з випробуванням, якщо вона протягом двох років іспитового строку не вчинить новий злочин.