Прізвище, ім’я, по батькові: Слободянюк Зоя Георгіївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Дільнична виборча комісія № 65 с.Кинахівці Збаразького району Тернопільської області. голова

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-07-25
Номер судового рішення: 1906/1-98/11

Склад злочину: Слободянюк З.Г., перебуваючи на посаді голови дільничної виборчої комісії № 65 с.Кинахівці Збаразького району Тернопільської області, відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих та сільських, селищних, міських голів», будучи матеріально відповідальною особою, яка наділена відповідним повноваженнями, пов`язаними із здійсненням організаційно-розпорядчими функціями, шляхом підроблення підписів у платіжних відомостях, зловживаючи своїм службовим становищем, в жовтні 2010р. незаконно привласнила грошові кошти, виділені із державного бюджету на заробітну плату членів дільничної виборчої комісії № 65 с.Кинахівці Збаразького району Коберник К.Д. та Казнодій О.І. в сумі 711,46 грн. Надалі, в листопаді 2010р. Слободянюк З.Г., аналогічним чином, незаконно привласнила грошові кошти, виділені із державного бюджету на заробітну плату членів дільничної виборчої комісії № 65 с.Кинахівці Збаразького району Коберник К.Д. та Казнодій О.І. в сумі 679,14 грн. Внаслідок вищевказаних дій Слободянюк З.Г., нею було привласнено бюджетних коштів на загальну суму 1390,60 грн.

Покарання: За ч.3 ст.191 КК України, із застосуванням ст. 69 КК України, у виді 3 (трьох) років обмеження волі без позбавлення права обіймати посади пов`язанні з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями; за ч.1 ст.366 КК України, із застосуванням ст. 69 КК України, у виді 1 (одного) року обмеження волі без позбавлення права обіймати посади пов`язанні з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями. На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначити Слободянюк Зої Георгіївні остаточне покарання у виді обмеження волі строком 3 (три) роки без позбавлення права обіймати посади пов`язанні з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями. На підставі ст.75 КК України Слободянюк Зою Георгіївну від відбування покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком 1 (один) рік та з покладенням відповідно до ст.76 КК України обов`язків.